15 / 11 / 2021

Pharmacy World #47/2021 – 15.11.2021

Zapraszamy do wysłuchania 47 odcinka podcastu "Pharmacy World"!
Prowadząca: mgr farm. Wioleta Gołębiewska.
W dzisiejszym odcinku:

▪️ Powołanie Zespołu do spraw pionizacji Państwowej Inspekcji Farmaceutycznej przez Ministra Zdrowia.
▪️ Wydłużenie ważności certyfikatów po trzeciej dawce szczepienia.
▪️ Europejska Agencja Leków rozpoczyna ocenę wniosku o możliwość stosowania szczepionki przeciw COVID-19 firmy Moderna u dzieci w wieku od 6 do 11 lat.
▪️ Podwyżka dla farmaceutów szpitalnych od lipca 2022r.

Podcast odsłuchacie TUTAJ

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.