02 / 09 / 2020

Webinar // Grypa – szczepić się, czy nie?

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach akcji #FarmacjadlaFarmaceutów pt. “Grypa – szczepić się, czy nie?”.
 
Oglądaj LIVE w środę 2 września, o godz. 21:00, tutaj:
 
Tematy spotkania:
  •  Grypa - czy to wielki problem?
  • Jak opracowywane są szczepionki przeciwko grypie i dlaczego konieczne są coroczne szczepienia?
  • Powikłania po szczepieniu przeciwko grypie.
  •  Jak będzie wyglądać leczenie i diagnostyka COVID-19 w sezonie jesienno-zimowym?
  • Szczepienie przeciwko grypie a zachorowanie na COVID-19.
 
Poznaj naszych prelegentów:
 
  • mgr Joanna Barczykowska - Prezes Zarządu Dimedic.PL, Wiceprezes Zarządu Pharma Partner, Redaktor naczelna Medme.pl i Cafesenior.pl. Ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami online i dziennikarstwie medycznym. Odpowiedzialna za strategię rozwoju serwisów internetowych należących do Pharma Partner. Komercjalizuje projekty digitalowe w obszarze healthcare. Rzecznik prasowy Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.
  •  dr n. med. Sylwester Piaskowski - Manager ds. Projektów Medycznych Pelion S.A.
    Jest absolwentem Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, posiada tytuł doktora nauk medycznych, a także specjalizację w zakresie analityki medycznej i diagnostyki genetycznej. Był uczestnikiem licznych projektów badawczych realizowanych pod patronatem m.in. NCN, PARP i INNOMED. Sylwester jest też autorem i współautorem ponad 50 publikacji naukowych, jak również twórcą 20 zgłoszeń patentowych i właścicielem 6 przyznanych patentów. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zarówno naukowe, jak i menedżerskie. Przez blisko 12 lat pracował jako adiunkt na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest współzałożycielem laboratorium badań genetycznych przy Zakładzie Biochemii Farmaceutycznej i Diagnostyki Molekularnej UM. Współpracował również z PARP jako konsultant ds. oceny projektów pełnił też szereg funkcji kierowniczych w Celther Polska.

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter