16 / 01 / 2021

Webinar // Szczepienie przeciw COVID-19 w aptekach – międzynarodowy przegląd praktyk

Kolejny bezpłatny webinar już w środę o 21:00

Farmaceuto!
  •  Jesteś zainteresowany prowadzeniem szczepień w aptece?
  •  Masz obawy, czy w 2021 podołasz nowym wyzwaniom?
  •  Wydaje ci się, że szczepienia nie są dla ciebie?
  •  Chcesz poznać relacje farmaceutów, którzy szczepią w innych krajach?
Prelegenci:
  • mgr farm. Marta Majer
  • mgr farm. Ewa Ficenes
  • mgr farm. Bolesław Kurczab
  • dr Alex Wong
  • dr Kevin Chung
  • dr n. farm. Piotr Merks

Oglądaj LIVE w środę 20 stycznia, o godz, 21:00, na Youtube

Do zobaczenia!

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.