01 / 06 / 2022

Posiedzenie naukowo-szkoleniowe dla farmaceutów - Czerwiec 2022

ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy na kolejne Posiedzenie szkoleniowo-naukowe dla farmaceutów w formule online, które odbędzie się w środę 15 czerwca. Za udział w posiedzeniu można otrzymać 4 punkty miękkie.
Posiedzenie składa się z dwóch wykładów
 "Nowoczesne metody badania konsystencji kosmetyków i produktów leczniczych." - dr Justyna Kołodziejska
  "Krople oczne - wymagania, trwałość i ograniczenia recepturowe." - dr n. med. Beata Skibska

Rejestracja prowadzona jest bez ograniczeń ilościowych na portalu Uniwersytet e-PGF.
Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.