23 / 06 / 2021

Pharmacy College zmienia się w Uniwersytet e-PGF

W dniu 23 czerwca 2021 roku, podczas konferencji Hello Future Polska Grupa Farmaceutyczna ogłosiła wprowadzenie w życie idei e-PGF na którą składają się nowe usługi, narzędzia oraz możliwości oferowane przez Polską Grupę Farmaceutyczną dla Właścicieli Aptek, Farmaceutów, Techników Farmaceutycznych oraz Studentów Farmacji.

Wartościami e-PGF są innowacyjność, nowoczesność, e-commerce, digital, doskonałość operacyjna, skoncentrowanie na Farmaceucie i jego potrzebach.

Wpisując się w ideę e-PGF uwzględniamy w niej również szeroko rozumianą działalność szkoleniową i edukacyjną, dlatego włączamy dotychczasowy projekt Pharmacy College w strukturę e-PGF zmieniając jednocześnie jego nazwę na Uniwersytet e-PGF. Wszelkie informacje o inicjatywach szkoleniowo-edukacyjnych realizowanych w jego ramach znajdziecie Państwo na stronie www.uniwersytet.e-pgf.com.pl

Więcej o idei Uniwersytetu e-PGF usłyszycie TUTAJ

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych. Więcej