Pobierz
Dodatek specjalny
Materiał szkoleniowy w wersji PDF
  • W polskich aptekach rozpoczęto szczepienia przeciwko COVID-19. Uniwersytet e-PGF zaprasza do zapoznania się z Dodatkiem Specjalnym czasopisma „recepta.pl”, przygotowanym dla wszystkich farmaceutów zainteresowanych prowadzeniem szczepień w swoich aptekach. Materiały szkoleniowe „Szczepienia przeciwko COVID-19 w aptekach ogólnodostępnych” zostały opracowane przez Zespół ds. Innowacji i Badań Naukowych PGF we współpracy ze znakomitym gronem farmaceutów z Okręgowych Izb Aptekarskich, uczelni wyższych i praktyków prowadzących już szczepienia w aptekach.

  • Pobierz materiał szkoleniowy „Szczepienia przeciwko COVID-19 w aptekach ogólnodostępnych”.

    Zamów bezpłatny egzemplarz elektroniczny Dodatku Specjalnego „Szczepienia przeciwko COVID-19 w aptekach ogólnodostępnych” zawierającego materiały szkoleniowe dla farmaceutów i właścicieli aptek.

Wpisz swoje dane i wyślij zgłoszenie.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania Dodatku Specjalnego „Szczepienia przeciwko COVID-19 w aptekach ogólnodostępnych” w wersji elektronicznej oraz otrzymywania od Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. newslettera portalu pod adresem www.uniwersytet.e-pgf.com.pl.

Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Polityki prywatności i zostałem należycie poinformowany o przysługujących mi prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych ze szczególnym uwzględnieniem prawa do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie w każdym czasie.

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter