Zdobądź przydatną wiedzę i oraz 8 twardych punktów edukacyjnych! Ukończ szkolenie teoretyczne, które odświeży Twoją wiedzę w zakresie szczepień oraz zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Zapraszamy!
Farmaceuta. Sekretarz Generalny, Employed Pharmacist Europe (EPhEU).
Wykładowca na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Polsce. Założyciel Związku Zawodowego Pracowników Farmacji (ZZPF). Ściśle współpracuje również z FIP przy opracowywaniu piktogramów farmaceutycznych oraz jako polski doradca w sektorze farmaceutycznym.
Zapalony orędownik zawodu farmaceuty, współpracuje z interesariuszami z różnych sektorów, aby system opieki zdrowotnej wykorzystał potencjał drzemiący w niewykorzystanych zasobach ludzkich – farmaceutach.
Pracownik naukowo-dydaktyczny, adiunkt w Katedrze Geriatrii i Gerontologii Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu, absolwentka i członkini European Academy for Medicine of Ageing -[EAMA] (Sion, Szwajcaria)- międzynarodowej organizacji zrzeszającej geriatrów w Europie. Autorka licznych polskich i zagranicznych publikacji naukowych z dziedziny geriatrii i farmakologii, wykładowca na konferencjach naukowych i szkoleniach dla lekarzy w kraju i za granicą. Na codzień prowadzi zajęcia z farmakoterapii geriatrycznej dla studentów polsko i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego i Farmaceutycznego i pracuje z pacjentami starszymi, którzy w związku z wielochorobowością stosują skomplikowane schematy leczenia farmakologicznego.
Dr Joanna Bogusz
Pracuje w Zakładzie Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru NIZP-PZH. Bierze udział w pracy epidemiologicznego ośrodka koordynującego ogólnoświatowe programy eradykacji chorób zakaźnych Światowej Organizacji Zdrowia na terenie Polski. W 2017 roku ukończyła studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada specjalizację z epidemiologii (2017) oraz zdrowia publicznego (2019).
Specjalista epidemiologii oraz zdrowia środowiskowego, nauczyciel akademicki w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii WUM. Kierownik Biura Programu SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia. Członek International Epidemiological Association, Polskiego Towarzystwa Higienicznego, Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej.
Doktor nauk o zdrowiu z wyróżnieniem, specjalność: ratownictwo medyczne. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz studia II-go stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne. Od kwietnia 2018 roku dyspozytor medyczny w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie. Od listopada 2010 roku ratownik medyczny, kierownik zespołu podstawowego w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie. Ponadto, od 2010 roku organizator szkoleń oraz instruktor pierwszej pomocy. W latach 2017-2018 zastępca koordynatora stacji ratownictwa medycznego, oddział - śródmieście Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SP ZOZ w Warszawie. W roku 2013 współtwórca wytycznych udzielania pierwszej pomocy przy reakcji anafilaktycznej dla Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.