temat spotkania
Potrzebujesz prawdziwych informacji?
Ten Webinar jest dla Ciebie!
  1. Poznasz świat farmacji oczami tych, którzy ją tworzą… Opowiemy o wnioskach płynących z kilkumiesięcznych badań środowiska farmaceutycznego, których efektem jest raport rynkowy „Polscy farmaceuci vs. weryfikacja autentyczności leków”.
  2. Dowiesz się, co farmaceuci uważają na temat dyrektywy fałszywkowej, na jakim są etapie poimplementacyjnym oraz czy obawiają się kar finansowych, jakie zostały wprowadzone od 1 lipca br.
  3. Poznasz Dobre Praktyki Weryfikacji Leków (DPWL), których autorem jest dr n. farm. Piotr Merks i jego zespół naukowy.
  4. Pokażemy Ci w pigułce, co regulacje prawne mówią na temat procedur weryfikacji leków, tak abyś nie narażał się na sankcje.
  5. Dowiesz się, czy kody zagregowane są zgodne z polskim prawem.
  6. Sprawdzimy, jak farmaceuci zagraniczni korzystają z kodów zagregowanych oraz jak efektywnie przełożyć to na grunt polski - czyli jak kody zbiorcze mogą pomóc Tobie w optymalizacji pracy apteki i skróceniu procesu weryfikacji leków.
  7. Zaprosimy Cię do badania naukowego, którego możesz być częścią. Z nami możesz połączyć świat nauki z rynkiem farmaceutycznym i przy tym wpłynąć na komfort swojej pracy.
  8. Podzielimy się z Tobą technologią dla farmaceutów, czyli zdradzimy, jakie cechy powinien mieć zgody z dyrektywą fałszywkową system weryfikacji autentyczności leków.
Oglądaj transmisję u nas lub na
specjaliści
Poznaj naszych prelegentów

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter