temat spotkania
Potrzebujesz prawdziwych informacji?
Ten Webinar jest dla Ciebie!
  1. Narażenie populacji dziecięcej ze strony SARS-COV-2.
  2. Wrodzone wady serca, kardiomiopatie oraz inne przewlekłe choroby sercowo-naczyniowe u dzieci – ryzyko związane z infekcją SARS-CoV.
  3. COVID-19 u pacjentów z dystrofią mięśniową Duchenne'a, aspekt kardiologiczny.
  4. COVID-19 u pacjentów wysokiego ryzyka sercowo-naczyniowego. Czy pacjenci z chorobami układu sercowo-naczyniowego są szczególnie narażeni na infekcję i dlaczego?
  5. COVID-19 a leczenie farmakologiczne w dobie pandemii, czy należy optymalizować terapię?
  6. Powikłania sercowo-naczyniowe w przebiegu infekcji SARS-CoV-2. Czy w ostrej fazie infekcji dochodzi do uszkodzenia mięśnia sercowego i poważnych powikłań ze strony układu sercowo-naczyniowego?
  7. Czy SARS-CoV-2 może wpłynąć przewlekle na układ sercowo-naczyniowy?
specjaliści
Poznaj naszych prelegentów

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter