temat spotkania
Potrzebujesz prawdziwych informacji?
Ten Webinar jest dla Ciebie!
  1. Jeszcze 15 lat temu było zarejestrowanych jedynie pięć leków do leczenia infekcji wirusowych. Od tego czasu dokonał się ogromny postęp w lepszym zrozumieniu cyklów życiowych wirusów, co doprowadziło do odkrycia nowych atrakcyjnych celów terapii przeciwwirusowych. Dziś repertuar leków przeciwwirusowych obejmuje ponad 50 różnych leków do stosowania u ludzi przeciwko wirusom, takim jak HSV, HIV-1, wirus cytomegalii, wirus grypy, HBV i HCV. Wciąż jednak brakuje nam skutecznych celowanych terapii przeciwko niektórym infekcjom wirusowym, na przykład wielu patogenom układu oddechowego. Dlatego nadal trwają prace nad nowymi celami swoistych terapii przeciwwirusowych oraz terapii mających za cel zwiększenie odporności nabłonka układu oddechowego.
  2. W wykładzie przedstawię przesłanki stojące za teraźniejszością i przyszłością nowych strategii zwalczania infekcji wirusowych.
Oglądaj transmisję live u nas lub na
specjaliści
Poznaj naszych prelegentów

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter