temat spotkania
Potrzebujesz prawdziwych informacji?
Ten Webinar jest dla Ciebie!
  1. Opieka farmaceutyczna jest świadczona dla bezpośredniej korzyści pacjenta, a farmaceuta jest bezpośrednio odpowiedzialny przed pacjentem. Istotą tej zasady jest skoncentrowanie na pacjencie profesjonalnej opieki.
  2. Aby osiągnąć optymalne efekty leczenia, pacjenci muszą przede wszystkim zrozumieć otrzymywane od farmaceuty i lekarza informacje. Prostym i skutecznym sposobem osiągnięcia tego celu jest stosowanie piktogramów, szczególnie w przypadku pacjentów o niskim poziomie świadomości zdrowotnej, którzy bagatelizują przestrzeganie zaleceń terapeutycznych.
  3. Piktogramy to zatem narzędzie dla farmaceutów, poprawiające stopień przestrzegania zaleceń terapeutycznych a zarazem ograniczające potencjalne błędy w stosowaniu leków przez pacjenta. Piktogramy (będące symbolami lub rysunkami) poprawiają zrozumienie i przestrzeganie zasad stosowania danego leku. Są pomocne we wdrażaniu i monitorowaniu planu leczenia, co przynosi pozytywne efekty terapeutyczne.
Oglądaj transmisję live u nas lub na
specjaliści
Poznaj naszych prelegentów

Zapisz się do newsletteru i bądź na bieżąco!

Podanie adresu e-mail w powyższym polu oznacza zgodę na otrzymywanie od PGF S.A. informacji o szkoleniach organizowanych przez Uniwersytet e-PGF, produktach i ofertach w formie newsletteru. Rozwiń

Zgodę można wycofać w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonane zostało przed jej wycofaniem. Dane osobowe osób, które zapiszą się na newsletter są przetwarzane przez PGF S.A. jako Administratora danych, w celu przesyłania informacji dotyczących szkoleń, produktów i ofert PGF S.A. drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym przysługujących Państwu prawach, znajduje się w polityce prywatności.

Newsletter